NA ZLATÉM JEZEŘE

NA ZLATÉM JEZEŘE

Zjistit více
PRINCEZNA ZE MLEJNA

PRINCEZNA ZE MLEJNA

Zjistit více
TANČÍRNA - HALLOWEEN

TANČÍRNA - HALLOWEEN

Zjistit více
KOUZLA ZIMNÍHO KRÁLOVSTVÍ

KOUZLA ZIMNÍHO KRÁLOVSTVÍ

Zjistit více
NEJSTARŠÍ ŘEMESLO

NEJSTARŠÍ ŘEMESLO

Zjistit více

Masáže

A:Tyršova 1668/5a, 74801 Hlučín
T: (+420) 595 043 677, (+420) 595 043 690 
E: vedouci.sport@sak-hlucin.cz

Pro objednávky volejte na tel.731 170 030 nebo 595 043 677
 

Masáž osvěžuje tělo i mysl, navozuje dobrou náladu a lze si tak díky ní nejen efektivně odpočinout, ale také dosáhnout o poznání vyšší výkonnosti během dne.
I přes to, že se masáž jeví spíše jako prostředek k uvolnění stresu a psychického napětí, má rovněž nezanedbatelné léčebné účinky. Pravidelná masáž pomáhá uvolnit namáhané a ztuhlé svalstvo, odstraňuje bolesti způsobené například nevhodnými pracovními návyky nebo zvýšenou fyzickou zátěží a předchází tak vážným zdravotním problémům.

Během masáže dochází ke zvýšenému prokrvení tkání, podpoře trávení a stimulaci látkové výměny. To umožňuje zvýšené vylučování odpadních látek z těla. Masáž napomáhá také odstranění nahromaděné mízy v některých orgánech, zajišťuje rovnoměrné prokrvení těla a zároveň zlepšuje proudění energie. Při masáži jsou vyvolávány psychické i fyzické změny a tím pocit souznění těla a mysli.

Nabízíme masáže:

  • klasické,
  • sportovní, 
  • masáž lávovými kameny,
  • relaxační aromatická masáž.

PROVOZNÍ DOBA

LICHÝ TÝDEN 
 
Středa, čtvrtek
9:00 - 21:00 (podle objednávek)
SUDÝ TÝDEN 
 
Pondělí, úterý
9:00 - 21:00 (podle objednávek)
Pátek, sobota
9:00 - 21:00 (podle objednávek)
Neděle
9:00 - 21:00 (podle objednávek)

Upozornění: Poslední celkovou masáž těla je možno objednat na 19:30 a částečnou masáž na 20:00.

CENÍK 2023

Půlhodinová masáž
 400Kč
Hodinová masáž  
650 Kč

NABÍDKA MASÁŽÍ

KLASICKÁ MASÁŽ
Klasická masáž je výborný způsob jak uvolnit nejen ztuhlé svalstvo, ale také mysl a patří mezi nejoblíbenější a nejžádanější procedury.

Klasická masáž probíhá v poloze vleže na holou pokožku za doprovodu relaxační hudby. Podoba masáže i délka jejího trvání pak záleží na konkrétních požadavcích klienta. Je možné absolvovat nejen celkovou masáž celého těla, ale také masáž zaměřenou na určitou část těla – částečnou masáž.

Jednou z modifikací masáže klasické může být relaxační aromatická masáž s použitím nejrůznějších aromatických olejů, kdy je ovlivňován také mozek a centrální nervový systém a tedy i psychický stav. Aromamasáž neboli aromaterapeutická masáž zahrnuje ošetření celého těla od vlasové části hlavy až po prsty u nohou vonnými oleji. 

SPORTOVNÍ MASÁŽ
Pomáhá odstranit bolest způsobenou nahromaděním kyseliny mléčné po náročném sportovním výkonu. V důsledku toho může sval rychleji regenerovat a masáž tedy představuje dnes již téměř neodmyslitelnou součást tréninků nejen vrcholových sportovců. 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY
Terapie horkými kameny spojuje sílu tří elementů - země, ohně a vody. Jde o jednu z nejlepších terapií k odstranění stresu a vnitřního neklidu.

Teplo sálající z hladkého kamene prostupuje do organizmu až 3 cm hluboko. Ovlivňuje fyziologické procesy, uvolňuje a odstraňuje nervozitu a stres, nespavost a další problémy, které souvisejí s vysokými nároky na psychiku. Na tělesné úrovni pomáhá teplo z kamenů uvolňovat ztuhlé svaly, bloky a křeče. Uleví od bolesti v kloubech, reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z tkání, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému, jater i ledvin. Mimořádně silné jsou kosmetické účinky – masáž zvláční pokožku, teplo otevře póry. Blahodárným vlivem na lymfatický systém působí lávové kameny také proti celulitidě. 

UPOZORNĚNÍ
Po ukončení masáže je dobré nevstávat, zůstat několik minut v klidu na lehátku. Alespoň hodinu po masáži, nejlépe po celý zbytek dne, se nedoporučuje fyzická námaha, řízení auta a další psychicky a fyzicky náročné činnosti. Důležitý je dostatečný přísun tekutin, nejlépe neperlivé vody nebo zeleného čaje. Nedoporučuje se káva ani alkohol.

KONTRAINDIKACE ANEB KDY NA MASÁŽ NECHODIT
Masáž má samozřejmě také své kontraindikace, mezi které patří těhotenství, křečové žíly, nádorová onemocnění, horečnatá, infekční či akutní zánětlivá onemocnění, těžké krvácivé stavy a poruchy prokrvení, onemocnění břišní dutiny, opilost, vhodné není také absolvování masáže bezprostředně po jídle nebo po velké fyzické námaze. Individuální otázky ohledně kontraindikací směřujte na masérku. 

Masérka: Alena SVOBODOVÁ
Objednávky na tel. čísle: (+420) 595 043 677, (+420) 595 043 690 

V případě konkrétních otázek ohledně masáží (jakou zvolit, nejasnosti ohledně kontraindikací apod.) volejte na číslo (+420) 731 062 817

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů