HLUČÍNSKÁ KRMÁŠOVÁ JÍZDA VETERÁNŮ

HLUČÍNSKÁ KRMÁŠOVÁ JÍZDA VETERÁNŮ

Zjistit více
HLUČÍNSKÝ KRMÁŠ

HLUČÍNSKÝ KRMÁŠ

Zjistit více

Aktuality z Hlučínského jezera 18.7.2022

Aktuality z Hlučínského jezera

Zveme Vás na novou vodní atrakci, která byla uvedena do provozu dne 11. 7. 2022 a je provozována na základě všech potřebných povoleních paní Ivetou Blažejovou, která na základě uzavřené nájemní smlouvy odpovídá za organizační řád, bezpečnost a legislativní náležitosti k provozování této atrakce.

Jednáme také o otevření nových stánků s možností zakoupení hraček do vody, nového stánku v prostorách autokempu s prodejem teplých jídel a jídel na grilu nebo zřízení půjčovny koloběžek.

Rovněž jsme pro Vás vyřešili možnost návratu zpět do areálu v průběhu jednoho dne. Na vyžádání Vám bude na hlavní bráně nalepen identifikační náramek, díky němu se budete moci ten den vrátit bezplatně zpět do areálu.

Kvalita vody je i po posledním provedeném měření ve velice dobrém stavu.

Od 14. 6. kdy započalo pravidelné testování prováděné KHS nebyl v žádném z odebraných vzorků potvrzen výskyt sinic či cerkáriíí způsobujících Cerkáriovou dermatitidu. Bohužel vzhledem k nahlášení podezření z této vyrážky u jednoho případu dvou dětí jedné rodiny a také podezření na možný výskyt u okolních vodních lokalit, hygiena vydává v těchto lokalitách preventivně oranžový smajlík (Zhoršená jakost vody) pro apelaci na zvýšenou hygienu po koupání v jezeře. Více informací na https://www.khsova.cz/obcanum/kvalita-vody V záhlaví tohoto příspěvku můžete nahlédnout do oficiálního protokolu měření ze dne 11. 7. 2022.

Přijďte si užít horké letní dny do Sportovně rekreačního areálu u Hlučínského jezera.

Těšíme se na Vás!

Za kolektiv zaměstnanců SAK Hlučín, p.o.

Mgr. Martin Nováček, DiS. – ředitel


Oficiální protokol posledního vzorkování ze dne 11. 7. 2022:

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů